День вражень (дошкільний підрозділ)

2 червня вихованці Беївського дошкільного підрозділу спостерігали за квітами та рослинами на території ліцею. Говорили з дітьми на тему "Роль води в житті людини". Під враженням природньої краси зробили паперові кульбаби. Грали в дидактичну гру "Сонячний зайчик".

13:25 02.06.2023

Для мене щастя – це ... (відеоролик)

Вихованці пришкільного табору з денним перебуванням “Мальва” поділилися одне з одним найсокровеннішим – що таке щастя для кожного із дітей.

13:07 02.06.2023

День щастя

Сьогодні у нас незвичайний день, коли ми ділимося одне з одним найсокровеннішим – що таке щастя для кожного із дітей!

13:01 02.06.2023

Ревенко Дарина серед кращих юних науковців Липоводолинської громади

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, в Липоводолинській селищній раді відзнаками обласного рівня та грамотами голови Липоводолинської селищної ради відзначили учнів-членів Малої академії наук України – переможців і призерів І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2022-2023 навчальному році, а також учителів, які їх підготували.

15:32 01.06.2023

День відкриття табору

Перший день літа порадував прекрасною погодою: сонячні промені пестили голівки діток, які прийшли до літнього оздоровчого майданчика. Легенький вітерець додавав ще кращого настрою!

13:10 01.06.2023

Прощавай, 4 клас, ти замалий уже для нас

Як одна прекрасна мить пролетіли чотири роки навчання в початковій школі. 25 травня 2023 року в Беївському ліцеї відсвяткували свій випускний бал учні 4 класу. З радісними посмішками на обличчі випускники завітали до святкової зали. Зустрічали їх батьки, вчителі, гості. У вступній частині свята, діти та всі присутні подякували захисникам, які стоять на варті нашого спокою зараз та вшанували пам'ять полеглих воїнів. Далі випускники говорили теплі слова своїй першій вчительці та батькам, а також виконували пісні, які торкались струн душі.

15:41 25.05.2023

ХХVІ обласний літературний конкурс «Проба пера»

Вітаємо! Стали відомі підсумки ХХVІ обласного літературного конкурсу «Проба пера». Цьогоріч до конкурсу долучилося 327 здобувачів освіти з різних куточків Сумської області, які представили свої роботи у номінації «ГУМОР», «Пісня», «Вірші» та «Проза».

22:46 23.05.2023

Реабілітовані історією (День пам’яті жертв політичних репресій)

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам'ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом. Для учнів 8-11 класів Беївського ліцею в День пам'яті жертв політичних репресій було проведено годину спілкування "Реабілітовані історією". А ще вони переглянули фільм "Великий терор в Україні в 1937-1938 роках". Діти перейнялися трагічними сторінками української історії періоду радянського тоталітарного режиму, вжахнулися цинізмом влади, побачили повне нехтування прав людини в державі "загального процвітання". В скорботі схилили голови, хвилиною мовчання вшанувавши пам'ять безневинних жертв режиму.

22:14 22.05.2023