Порада для батьків "Якщо у дитини поганий апетит"

Яка любляча мати не хоче бачити, як її чадо із задоволенням, за обидві щоки наминає свій обід, вечерю або сніданок, а якщо ще й добавки просить! На жаль, стикаючись з реальністю, ви розумієте, що все далеко не так. І від багатьох батьків можна почути фразу про те, що дитина мало або взагалі нічого не їсть. Що робити, якщо дитина погано їсть і чим підняти інтерес дитини до їжі?

14:10 09.10.2023

Як одягнути дитину навесні

Весна радує нас першим теплим сонечком, але ще дають про себе знати зимові заморозки та холодні дощі зі снігом, тому батьки повинні знати, як одягнути дитину навесні так, щоб вона не застудилася та отримала максимум користі та задоволення від прогулянки.

18:03 16.03.2023

Музика важлива для розвитку і взаємовідносин дитини

Недавні дослідження психологів показали, що заняття дітей музикою і навіть просте прослуховування музичних творів сприяють розвитку дитячого мозку. У той же час інші дослідження показали, що, якщо батьки слухають з дітьми музику, співають пісні або танцюють, це позитивно позначається на взаєминах між ними.

00:33 06.03.2023

Як допомогти дітям полюбити корисну їжу

Майже всі батьки на певному етапі виховання своїх дітей мають вирішувати складні проблеми із відмовою від споживання здорової їжі, небажанням пробувати нові продукти і страви. Одночасно, звісно постає важка конкуренція із смаколиками, які широко рекламуються та їдять всі діти навколо.

23:49 21.02.2023

Десять кроків, щоб стати кращими батьками

1. Любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини. Батьківська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності.

00:01 17.02.2023

20 казкових запитань, що допоможуть краще зрозуміти свою дитину

У кожної людини існує внутрішній світ, і дитина не виняток. Інколи вона й сама не може зрозуміти, що коїться з нею. Допоможіть своїй донці чи сину з’ясувати це. Пограйте в чарівника на килимі-літаку. Після цієї гри ви почнете краще розуміти свою дитину. Запропонуйте дитині провести казкове інтерв’ю «Я — чарівник/чарівниця». Спілкуйтеся віч-на-віч. Якщо в сім’ї двоє та більше дітей, знайдіть час, коли ви з дитиною будете наодинці.

19:54 11.02.2023