A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Беївський ліцей
Липоводолинської селищної ради Сумської області

Загальний стан будівель та приміщень

Беївський навчально-виховний комплекс: Беївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Беївський дошкільний навчальний заклад має типове приміщення. Заклад освіти побудовано в 1967 році. Беївський НВК працює за кабінетною системою, має добре оснащені кабінети з усіх навчальних предметів, що є важливою передумовою успішного навчання учнів. Постійна увага приділяється оснащенню навчального закладу новою сучасною технікою, поповнюється навчально-методична база, що дає змогу покращити його до сучасного рівня вимог.

Територія закладу постійно підтримується в належному стані.

Кабінети до нового навчального року укомплектовані навчальним обладнанням та наочними посібниками.

Їдальня Беївського НВК має 75 посадових місць, закуплено посуд у достатній кількості. Створені умови для миття рук: є проточна вода в умивальниках, облаштовано внутрішні санвузли.

Меблі в класах знаходяться в належному стані відповідно до санітарно-гігієнічних норм, в необхідній кількості.

У бібліотеці достатня кількість навчальних підручників, є художня, наукова, довідкова, науково-методична література, журнали та газети.

Заклад забезпечений первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками), обладнано пожежний щит, наявний план евакуації вихованців, учнів та працівників з приміщення на випадок пожежі.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора