Поради під час воєнного стану

Порівняння мін зі знайомими предметами

Матеріали, що допоможуть вам пояснити дитині, що таке міни та як варто з ними поводитись Навчіть дітей розпізнавати вибухонебезпечні предмети та головне правило мінної безпеки – не підходь! не чіпай! телефонуй 101!

01:02 28.02.2023

Як говорити з дітьми про війну. 8 порад батькам, як підтримати та втішити своїх дітей

Коли діти постійно чують про війну, вони можуть відчувати страх, смуток, гнів і тривогу незалежно від того, перебувають вони у вирі подій чи на безпечній відстані. Діти потребують відчуття безпеки й захищеності, яке їм забезпечують батьки. У брошурі зібрано вісім порад, які допоможуть вам розпочати розмову з дитиною, підтримати її та втішити в кризовій ситуації.

23:35 25.02.2023

Підтримай дитину: взаємодія з різними віковими групами дітей під час війни

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, експерти каналу «Підтримай дитину» підготували поради щодо взаємодії з різними віковими групами дітей під час війни.

15:56 17.09.2022

Поради від захисника України

Міністерство освіти і науки розробило інформаційний комікс для дітей під час воєнного стану – це збірка інформаційних порад для дітей та їхніх близьких. "Через воєнні дії в Україні сьогодні діти позбавлені спокою, вільного неба над головою, а також навчання. Щоб допомогти найменшим українцям емоційно у найважчі хвилини війни та підтримувати патріотичний дух нашої нації МОН представляє авторитетні поради від захисника України", – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

17:36 26.03.2022