Наша візитка

Міісія Беївського дошкільного підрозділу:

*любити дитину;

*берегти здоров'я дитини, зміцнювати та відновлювати його;

*формувати ціннісні орієнтири, відкрите ставлення до оточуючих людей;

*створити умови для розвитку та саморозвитку дитини, її життєвої компетності

Головний принцип роботи:

*спочатку любити, а потім учити

Головний закон:

*щодня поруч з дитиною;

*кожен день починати з радістю, завершувати  миром

Головна мета:

*раннє виявлення та розвиток творчих здібностей.

Ми створюємо сприятливі умови для розвитку малюків, адже кожна дитина неповторна та унікальна. Саме в нашому садочку малюки відчувають домашню, затишну атмосферу, знаходять друзів і товаришів для веселих ігор. Щодня ми вкладаємо у нашу роботу максимум енергії та позитивних емоцій, тому що займаємось тією справою, яку любимо і в яку віримо.

"Тож нехай перед дітьми відкривається чудовий світ у живих фарбах – яскравих, тремтливих звуках, у казці, красі, що одухотворяє серце в прагненні робити людям добро."
                                                           В.О.Сухомлинський

Завдання, над якими працює дошкільний підрзділ:

1. Забезпечення умов для того, щоб дошкільне дитинство для кожної дитини було радісним, змістовним, цікавим, щасливим, запам’яталось на всі роки.

2. Формування основ громадянської свідомості, виховання громадянина і патріота, відповідального і відданого своїй державі.

3. Спільно з сім’єю турбуватися про те, щоб кожна дитина стала чемною, совісною, привітною, вихованою, інтелігентною, гідною, любила своїх батьків, родину, друзів рідну країну.

4. Формування здорового способу життя і пріоритетів розвитку дитини, робота з батьками по фізичному розвитку дитини, загартуванню дитини вдома.

5. Здійснювати індивідуальний підхід до дітей.

6. Прилучати дітей до основних складових людської культури рідної мови, традицій, звичаїв, праці, мистецтва, моралі.

7. Охорона життя та здоров’я дитини, безпека її життєдіяльності – ключове завдання педагогічного колективу.

8. Постійно знайомитись з методичними рекомендаціями МОН України щодо виховання дітей.

9. Удосконалювати нову програму виховання і навчання дітей від 2 до 7 років.

У ДНЗ функціонує одна різновікова група, до якої входить 20 вихованців (станом на 01.09.2023 р.).

Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем. Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні. Група працює за наступним графіком роботи: з 7-х годинним перебуванням дітей з 8.00  до 16.00.

Зараховування дітей до дошкільного навчального закладу здійснювалось на підставі статуту закладу освіти, заяв батьків, медичної довідки про стан здоров’я дитини, ксерокопії свідоцтва про народження дитини. На виконання Закону України «Про дошкільну освіту» (ст. 14) дошкільним навчальним закладом дотримано показник наповнюваності групи.