Дошкільний підрозділ

Ми вдячні Вам за віртуальне спілкування з нами!

Цей сайт, створений за ініціативи творчих педагогів, стане Вашим путівником у захопливій подорожі країною дитинства. На сайті Ви дізнаєтесь про останні новини садочка та про наші плани, знайдете поради спеціалістів та нові ідеї, переглянете фото. Маємо надію, що сайт буде корисним і для батьків, і для наших колег, і для всіх небайдужих за майбутнє дітей. Запрошуємо  до знайомства та співпраці.

Якщо у Вас є будь-які поради, запитання залиште їх на  сторінках "Гостьової книги"

Дозволяється  та  вітається будь-яке неспотворене цитування матеріалів цього  ресурсу!

Бажаємо щоб наш сайт  став для педагогів-помічником у вихованні дітей, для батьків - порадником, а для дітей – надійним всезнаючим другом.

Прагнемо, щоб наш сайт став в нагоді всім

Запрошуємо Вас поринути у життя закладу,відвідавши сторінки нашого сайту

Шановні відвідувачі, маємо надію на тісну співпрацю.

Двері нашого закладу відкриті для всіх!

У ДНЗ функціонує одна різновікова група, до якої входить 22 вихованці (станом на 01.10.2021 р.).

Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем. Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні. Група працює за наступним графіком роботи: 8-ти годинним перебуванням дітей з 8.00 – 16.00.

Зараховування дітей до дошкільного навчального закладу здійснювалось на підставі статуту закладу освіти, заяв батьків, медичної довідки про стан здоров’я дитини, ксерокопії свідоцтва про народження дитини. На виконання Закону України «Про дошкільну освіту» (ст. 14) дошкільним навчальним закладом дотримано показник наповнюваності групи.

Завдання, над якими працює дошкільний підрозділ

1. Забезпечувати умови для того, щоб дошкільне дитинство для кожної дитини було радісним, змістовним, цікавим, щасливим, запам’яталось на всі роки.
  1. Формувати основи громадянської свідомості, виховувати громадянина і патріота, відповідального і відданого своїй державі.
  1. Спільно з сім’єю турбуватися про те, щоб кожна дитина стала чемною, совісною, привітною, вихованою, інтелігентною, гідною, любила своїх батьків, родину, друзів, рідну країну.
  1. Формувати здоровий спосіб життя і пріоритетів розвитку дитини, проводити роботу з батьками по фізичному розвитку дитини, загартуванню дитини вдома.
  1. Здійснювати індивідуальний підхід до дітей.
  1. Прилучати дітей до основних складових людської культури рідної мови, традицій, звичаїв, праці, мистецтва, моралі.
  1. Охорона життя та здоров’я дитини, безпека її життєдіяльності – ключове завдання педагогічного колективу.
  1. Постійно знайомитись з методичними рекомендаціями МОНУ щодо виховання дітей.