Виховання дитини

Як виховати маленького джентльмена (Практичні поради про розвиток гарних манер, емпатії, відповідальності й доброти у хлопчиків)

Чи бувають у вас дні, коли виникає відчуття, що ваш син росте невихованою людиною, яка погано поводиться за столом, доводить до сліз своїх друзів, кричить і вимагає свого? Ну що ж, ви не самотні. Більшість матерів пережили ці досить звичайні, але жахливо незручні моменти, незважаючи на те, що вони не гірше, ніж інші, розуміють важливість виховання шанобливого, відповідального, доброго та впевненого юнака.

13:09 24.03.2023

Чому в дитинстві так важливо слухати казки?

Виявляється, не всі батьки усвідомлюють значення казок для дітей. У Великій Британії 25 % недавно опитаних батьків заявили, що вони не читають казки дітям у віці до п'яти років, тому що вони нічого їх не вчать, учать поганого або просто занадто страшні. Наприклад, одна із причин, через яку деякі батьки не читають своїм дітям казку «Три ведмеді», полягає в тому, що ця казка, на їхню думку, поволі вчить дітей того, що красти – це добре. Навряд чи. Швидше, трактувати закладений у ній зміст можна трохи інакше: не вдирайся в чужий дім, бо там може жити сім'я ведмедів. Або ж трактувати більш позитивним чином.

17:26 21.03.2023

Як виховати патріота в сім'ї

Поняття патріотизму у всіх викликає досить змішані почуття і емоції. Для одних –  це дуже важливо, для інших – нічого особливого, треті –  поняття не мають, про що йде мова. Але все ж для багатьох постає обов'язковим бути самому патріотом, і так само виховати своїх дітей.

00:24 23.02.2023

Як забезпечити безпеку дітей в Інтернеті

Всі батьки знають, як складно і виснажливо стежити за дітьми. З того моменту, як дитина прокинеться вранці, і до того, як вона ляже спати ввечері, вона постійно знаходиться в русі. Через це батьки часто бувають утомлені і всіма способами намагаються отримати хоч кілька хвилин на відпочинок. У них часто виникає спокуса ввімкнути дитині телевізор або дати планшет, щоб провести трохи часу у тиші.

23:24 12.02.2023

20 порад батькам від вихователів дитсадків

Ви коли-небудь замислювалися над тим, чи немає у вашої дитини роздвоєння особистості? У дитячому садку дитина може прибирати за собою іграшки, самостійно взуватися і сідати на горщик. Разом з тим вдома вона завжди починає хникати, коли ви просите її прибрати речі, вимагає, щоб ви йшли з нею в туалет і годували з ложечки.

20:50 10.02.2023

9 ефективних методів, як привчити дошкільника до дисципліни

Якими б чарівними не були малюки дошкільного віку, іноді їх поведінка здається нестерпною. Істерики, повне ігнорування усіх вказівок, бажання все робити самостійно. Це може звести з розуму найтерплячіших батьків. Але така поведінка дитини у цьому віці абсолютно нормальна.

20:24 10.02.2023