Корисні посилання для батьків, опікунів, вихователів

Youtube канали українською мовою з розвиваючим відео для дітей

Телеканал ПЛЮСПЛЮС

А конкретно – його YouTube-канал. Короткі розважальні мультфільми, виконані у високій якості і мають конкретну мету. Любов до України можна досліджувати з героями «Дивомандрів». Проблемам довкілля присвячена спеціальна серія ЕКО ПЛЮСПЛЮС. Про любов до тварин можна подивитися у «Волохатому блозі». А «Добро завжди перемагає зло» просто необхідно дивитися під час війни.

Хмаринка

Теми відео – досягнення світової науки: людина, техніка, технології і космос. На каналі ви знайдете багато наукових та пізнавальних відео, які будуть цікаві як дітям, так і дорослим. Окрема категорія відео присвячена мандрам Україною, і діти з легкістю зможуть вивчати цифри, літери, кольори.

Дитинство TV

Дитинство TV професійний канал для малюків віком від 2-х до 8-ми років. Двічі на тиждень автори каналу модернізують класичні народні українські дитячі пісні, перекладають світові хіти з інших мов та створюють власні колискові. Усе це прикрашується чудовою анімацією та 3D графікою спеціально для того, щоб діти були задоволені.

Веселі саморобки

Як зробити іграшку своїми руками? Як оформити листівку до свята? Як зробити оригінальну прикрасу? Легкі та швидкі вироби власними руками для малечі стануть захопливим часом і для батьків, які звісно ж долучаться до цього дійства!

Книга-мандрівка. Україна

Чому ніколи не варто викликати на дуель Нобелівського лауреата? Хто допоміг Миколі Гоголю створити перше українське фентезі? Як харків’янка змінила світ балетної моди та ще й «Оскар» отримала?

Перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях та нереальних пригодах – «Книга-мандрівка. Україна». Герої мультсеріалу всесвітньо відомі українці, об’єкти та події на жаль, не завжди добре знані на батьківщині. Чому «книга»? Бо серіал створений на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна» від креативної агенції Green Penguin Media – а віднині персонажі, історії та відкриття ожили в українському YouTube. А вже зараз на основі історії створений мобільний додаток.

Пташеня. Дитячий простір

Пташеня. Дитячий простір це канал якісної дошкільної освіти для українських дітей.

З любов'ю до дітей – Дитячі пісні

На ютуб каналі «З любов'ю до дітей» ви знайдете веселі дитячі пісні, цікаві абетки, руханки, розвиваючі відео та мультики для дітей українською мовою. Малята зможуть подивитись розвиваючі мультфільми українською мовою, зокрема мультики про машинки.

Телекомпанія Малятко ТV

Офіційний YouTube канал телекомпанії Малятко TV представляє улюблені пісні дітей України. На каналі розміщено багато дитячих пісень: колискові, розвиваючі, караоке пісні та пісні дитячих колективів. Для наймолодших діток – розвиваюче відео.

Освіта дитини XXI століття MagneticOne Org

Канал «Освіта дитини XXI століття» створений благодійним фондом MagneticOne.org. Метою цього каналу є створення єдиної бази, яка містить україномовні повчальні казки, розвиваючі мультфільми, пісеньки, які розвивають патріотизм, доброзичливість і вміння товаришувати, для всебічного розвитку підростаючого покоління, без зайвої або шкідливої дітям інформації.

Янко Гортало – Цікавинки для дітей

Дитячий навчально-розважальний канал містить авторські віршики, відео з лічби та вивчення абетки, пісні українською мовою.

Дені Шоу

Досліди, веселі пізнавальні сюжети Дениса  з коментарями його татка.

САДОЧОК ТБ

Дитячий розважальний канал САДОЧОК ТБ. На каналі дітки зможуть подивитися розвиваючі мультфільми українською мовою та казки про тварин.