Мінна безпека

Корисні матеріали з мінної безпеки

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. За посиланням ви знайдете корисні матеріали для дорослих та дітей, що допоможуть пояснити дитині у легкій та розважальній формі про правильну поведінку, а вам пригадати вкрай важливі правила мінної безпеки.

3 коротких мультфільми, що допоможуть запам’ятати всі правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Також можна рекомендувати мультфільми батькам.

Україна про мінну безпеку

Інтерактивний онлайн-урок з інформацією про мінну безпеку та завданнями для дітей.

Всеукраїнський онлайн-урок з мінної безпеки для школярів

Яскрава брошура містить завдання від Пса Патрона на кожному розвороті для запам’ятовування правил безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Прогулянка з Патроном

У брошурі описані загрози, з якими можуть зіткнутись діти, та як правильно діяти.

СорОк та ПоНі

Поради, навчальні відео, комікси та брошури для дітей різного віку. Матеріали стануть у пригоді вчителям для планування уроків з мінної безпеки. А також батькам, щоб розповісти своїй дитині про правила поведінки з небезпечними предметами.

Як навчити дітей мінної безпеки