Вас вітають вихованці дошкільного підрозділу зі святом 8 березня! (відеоролик)

Вас вітають вихованці дошкільного підрозділу зі святом 8 березня! Шановні, дорогі, прекрасні, чудові жінки! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Бажаємо вам тепла і любові в серцях, відмінного здоров'я, приємних компліментів, дорогих подарунків, чудового настрою, прекрасного самопочуття і справжнього жіночого щастя. Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження. Ви – чарівні!

00:06 09.03.2024

"Малювання " пластиліном

Сьогодні наші дошкільнята "малювали" пластиліном... Пластилінографія – чудовий вид мистецтва, як засіб  розвитку дрібної  моторики рук, покращення стресостійкості,  розвитку творчих здібностей у дітей.

14:08 06.03.2024

"Веселі старти" для дошкільнят

20 лютого дошкільнята брали участь у естафетах "Веселі старти"🏃🏃‍♀️🥎🏀⛳️ Діти показали свої спортивні навички, старання і вміння працювати у команді. 🙂🙃 Молодці!🙂👍💙💛

23:07 20.02.2024

Тризуб – наша гордість і слава (відеоролик)

19 лютого – День Державного Герба України. Наш герб, наша святиня, має давню та величну історію. Він народжений із споконвічного народного прагнення до волі та незалежності. Національний символ, що уособлює тисячолітній зв’язок поколінь – минувшини, сьогодення та майбутнього.

22:25 19.02.2024