Оздоровлення 2023

Пришкільний табір з денним перебуванням “Мальва"

План оздоровчо-виховної роботи пришкільного табору з денним перебуванням “Мальва" Беївського ліцею

День закриття табору

Сьогодні у нас День закриття табору. Зовсім не хочеться розлучатися з нашим веселим товариством, але попереду яскраве тепле літо і безліч вражень, тому вперед до нових пригод і прощавай, табір!

13:18 20.06.2023

День бантика

19 червня у пришкільному таборі "Мальва" День бантика. Чудова сонячна погода радувала вихованців, в усіх був гарний настрій. Під час ранкового кола "А в мене бантик ось який" усі продемонстрували власні бантики, з різними орнаментами та забарвленням, а також потренувалися зав'язувати їх. Продовжився день конкурсом аплікацій "Умілі ручки". Діти виготовили паперові бантики та обмінялися приємними враженнями від захоплюючого процесу. У ході гри "Хвостики, бантики" всі жартували, імпромізували та робили фотознімки.

23:30 19.06.2023

День Саморобкіна

16 червня у пришкільному таборі "Мальва" день Саморобкіна. Нарешті сонячно і тепло, погода тішить і додає гарного настрою! Спочатку вихованці ознайомилися із колекціями гербаріїв та з тим, які вони бувають. Діти із цікавістю розглядали кожен листочок, який він має вигляд у засушеному стані. Після перегляду гербаріїв завітали до "Майстерні Саморобкіна", де виготовляли вироби із природнього матеріалу. Під час конкурсу "Умілі ручки" дітки із радістю презентували і розглядали вже готові зразки поробок. А для того, щоб у майбутньому були необхідні запаси природнього матеріалу, вихованці вирушили на заготівлю листя, пелюсток троянд, гілочок та шматочків кори.

22:53 16.06.2023

День Зірок

15 червня у пришкільному таборі "Мальва" день Зірок. Під час конкурсної програми "Наші таланти" наші учасники змогли продемонструвати свої здібності. Також діти вправлялися у майстерні паперового мистецтва, виготовляли різні вироби. Маленькі пальчики із задоволенням долучилися до роботи і проявили значну активність. У конкурсній програмі "Містер і міс табору" взяли участь усі вихованці, після чого обрали гідних претендентів на ці титули. Завершили день іграми на свіжому повітрі.

17:08 15.06.2023

День України

14 червня у нас день України! Ми із задоволенням поринули у патріотику! Адже Україна – це круто, Україна – понад усе! Розпочали із ранкової розминки, зробили зарядку із музичним супроводом. Потім пограли у гру "Україна понад усе!", одним із етапів якої було вплітання стрічок у косички дівчаткам. Із задоволенням взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті, де зобразили нашу національну символіку: прапор і тризуб. Завершився день вікториною під назвою "Що ми знаємо про Україну?" Дітям було дуже цікаво дізнаватися багато нових фактів про Україну. Після усіх заходів ми залюбки відпочивали на майданчику.

16:20 14.06.2023

День безпеки

На виконання протокольного доручення Департаменту освіти і науки Сумської ОВА від 06.06.2023 року із вихованцями літнього оздоровчого майданчика Мальва" Беївського ліцею були проведені заходи, спрямовані на профілактику дитячого дорожньо-транспортного травматизму, формування навичок із безпечної поведінки на дорозі.

15:25 13.06.2023

День казки

12 червня у пришкільному оздоровчому таборі "Мальва" не просто день, а день казки. Усі ми родом із дитинства, тому щиро віримо у казкові дива. Саме в цей день діти мали можливість помріяти і відчути атмосферу свята.

23:57 12.06.2023

Олімпійський день

9 червня з метою популяризації фізичної культури, спорту, олімпійського руху та олімпійських цінностей і здорового способу життя в Беївському ліцеї із вихованцями пришкільного оздоровчого табору "Мальва" був проведений Олімпійський день. Діти взяли участь у змаганні "Ми завзяті та спортивні", переглянули мультфільми, грали в міні-футбол та виконували руханки під музичний супровід. Вихованці табору показали як вміють працювати в команді, проявляти згуртованість, організованість та дружбу.

15:36 09.06.2023

Рух – це здорово! (відеоролик)

Вихованці пришкільного табору з денним перебуванням "Мальва" Беївського ліцею долучилисядо Всеукраїнського масового заходу для учнів «Рух – це здорово!», який проводився у рамках святкування Дня захисту дітей.

22:44 08.06.2023

День спорту

8 червня в нашому таборі надзвичайно рухливий день! У рамках святкування Дня захисту дітей по всій країні відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід, приурочений цій події. З метою залучення до рухової активності та популяризації здорового способу життя до заходу долучилися вихованці пришкільного табору "Мальва" Беївського ліцею. Під час марафону діти виконували вправи з присідання, збирали м'ячики, бігали змійкою, потрапляли м'ячиком у кільце, проходили руколаз. Також із дітками була проведена бесіда "Здоровим бути – зі спортом дружити".

22:18 08.06.2023