День закриття табору

Дата: 20.06.2023 13:18

Сьогодні у нас День закриття табору. Зовсім не хочеться розлучатися з нашим веселим товариством, але попереду яскраве тепле літо і безліч вражень, тому вперед до нових пригод і прощавай, табір!

День розпочався з ранкового кола, де ми обговорили наш настрій і поділилися планами на літо. Після цього провели спортивні змагання, в ході яких діти змогли продемонструвати свої фізичні здібності, активно провели час! День продовжився веселим концертом та іграми за інтересами.

Щиро вдячні відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради за надане фінансування під час оздоровчого періоду. Також хочемо подякувати Івану Івановичу Салу за виділені спонсорські кошти, адже діти змогли ласувати смачними солодощами, соковитими фруктами, овочами, поповнили вітамінний запас організму на літо.

Ура, канікули! З таким веселим гаслом дітлахи розійшлися по домівках із піднесеним настроєм!

Альона Гришко, класний керівник 2 класу