Консультації для батьків

Безпека дитини вдома: консультація для батьків

На жаль, статистика нещасних випадків за участю дітей, які перебували навіть під наглядом батьків, занадто велика. Саме такі ситуації змушують задуматися про те, що слід бути трохи уважніше по відношенню до своїх дітей. Турботливі батьки просто зобов’язані знати правила, які їх чадо мусить дотримуватися, перебуваючи вдома. Саме вдома, дитина починає свій шлях, вчиться говорити і розвивається, робить свої перші кроки, зростає. Стаючи підлітком, він співіснує разом з дорослими членами сім’ї. У той час, поки дитина зовсім мала і не може самостійно ходити, ймовірність його безпеки вище, так як він не зможе заподіяти сам собі шкоди.

17:48 23.06.2023

Консультація для батьків "Роль сім'ї у розвитку мовлення дітей"

Гарне і правильне мовлення - найважливіша умова всебічного повноцінного розвитку дітей. Чим багатша і правильніша у дитини мова, тим легше їй висловлювати свої думки, тим ширша її можливість в пізнанні навколишньої дійсності, змістовніші і повноцінніші відносини з однолітками і дорослими, тим активніше здійснюється її психічний розвиток. Тому так важливо піклуватися про своєчасне формуванні мовлення дітей, про його чистоту й правильність.

22:03 22.03.2023

Як сучасні мультфільми впливають на дітей

Мультфільми – улюблена розвага дітей. Раніше малюки дивились мультики не так часто, як зараз. Сьогодні все простіше і доступніше. До послуг маленьких глядачів цілодобові телевізійні програми та ютюб-канали. Веселі коротенькі відео перетворились на безвідмовного помічника батьків. Капризує – мультик, не хоче їсти – мультик, не може заснути – мультик. Все настільки легко, що задумуватись над впливом мультфільмів на психіку дитини не хочеться. А треба.

23:58 18.02.2023