A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Беївський ліцей
Липоводолинської селищної ради Сумської області

Профорієнтаційна робота

В Україні стартував масштабний всеукраїнський проєкт із профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії». Комунікаційно-просвітницька кампанія охопить понад пів мільйона учнів та вчителів старших класів усіх загальноосвітніх шкіл України вже цього року.

Основна мета проєкту – у найкоротший термін побудувати ефективну профорієнтаційну систему, яка з’єднає сферу освіти з реальним ринком праці для підготовки висококваліфікованих кадрів та не поступатиметься найкращим міжнародним аналогам.

Учні старших класів з усіх регіонів України можуть безкоштовно:

  • пройти профорієнтаційне тестування;
  • отримати консультацію кар’єрного радника;
  • ознайомитись із трендами ринку праці завдяки мультимедійним курсам у міжнародному форматі SCORM;
  • відвідати онлайн-екскурсії на найкращі українські підприємства.

Докладніше – на пілотному порталі Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри для молоді «Обери професію своєї мрії».

До Вашої уваги заклади вищої освіти, розміщені на території Сумської області:

Заклади фахової передвищої освіти:

 

 Профорієнтаційний буклет для молоді (Буклет розроблено Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти і науки України, Державною службою зайнятості та громадською організацією «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення у рамках спільного плану дій з метою здійснення ефективної профорієнтаційної роботи серед молоді, її професійного та кар’єрного консультування.)

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора