Оздоровлення 2023

Пришкільний табір з денним перебуванням «Мальва»

(дошкільний підрозділ)

План оздоровчо-виховної роботи (дошкільний підрозділ) пришкільного табору з денним перебуванням «Мальва» Беївського ліцею.

День закриття табору "Мальва"

Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров`я дітей дошкільного віку. Пришкільний табір "Мальва" Беївського ліцею оздоровлював своїх вихованців протягом 14 робочих днів.

23:45 20.06.2023

День талантів

19 червня, в день талантів, вихованці дошкільного підрозділу пришкільного табору "Мальва" розпочали з ранкової гімнастики та рухливих ігор під музику "Крокуй разом з нами". Вихователі провели з дітьми бесіду на тему "Проймемо душу прекрасним", після чого малеча переглянула мультфільм "Принцеса на горошині". Вихованці проявилиа свої таланти в малюнках "Хай завжди буде сонце! Хай завжди буде небо! Хай завжди буде мама! Хай завжди буду я!"

23:53 19.06.2023

День туризму

Туризм приваблює дітей не тільки пізнавальною діяльністю, він – безцінний засіб фізичного виховання й активного відпочинку на природі. Вихованці дошкільного підрозділу Беївського ліцею в останній день тижня проявили себе як юні туристи. Для дітей був організований піший перехід до сільського стадіону, де вони розважалися на ігровому майданчику, грали в рухливі ігри. День пройшов активно, весело та з користю для дітей.

23:38 16.06.2023

День сміху

15 червня у дошкільному підрозділі лунав веселий дитячий сміх. Все почалося з ранкової гімнастики та руханки "Стонога" під веселу музику. Продовжився день веселими жартами, інсценуванням жартівливих віршиків. Діти показали артистизм, уміння сприймати жарти та емоційно реагувати на них. Свій гарний настрій і щирі посмішки вихованці передали в малюнках, намалювавши веселі смайлики.

23:05 15.06.2023

День чудес

Десятий день перебування дітей в оздоровчому таборі «Мальва» мав назву «День чудес». Цей день для дошкільнят в оздоровчому таборі розпочався з ранкової гімнастики під веселу музику та рухливої гри «Літачки».  А далі була бесіда на тему «Дерева на нашому майданчику». Малеча спостерігала за фруктовими деревами в саду, називали на якому дереві які ростуть плоди. Після спостереження діти із задоволенням взялися за пензлики і намалювали свої «Чудо дерева».

00:38 15.06.2023

День безпеки

На виконання протокольного доручення Департаменту освіти і науки Сумської ОВА від 06.06.2023 року із вихованцями літнього оздоровчого майданчика Мальва" Беївського ліцею були проведені заходи, спрямовані на профілактику дитячого дорожньо-транспортного травматизму, формування навичок із безпечної поведінки на дорозі.

17:15 13.06.2023

День творчості

Дитяча творчість розпускає вітрила, В небо підіймають їх радості крила. Вітер натхнення запалює серця, Творчість вирує в наших дітях щодня!

00:04 13.06.2023

Прощавай, садок дитячий!

Настав довгоочікуваний день – випускний у дошкільному підрозділі Беївського ліцею. Це радісна і водночас хвилююча мить для малечі – наші пташенята-дошкільнята залишають своє гніздечко – садочок. Попереду школа – нові враження і пізнання, шкільні радості і товариші, перерви і підручники, перші оцінки і домашні завдання.

22:53 09.06.2023

День спортивний

"Ми малята малюки з спортом дружим залюбки" – сьогоднішній девіз пришкільного табору "Мальва" дошкільного підрозділу. День пройшов насичено та активно, діти грали в спортивну розвагу "Веселі старти" та рухливі ігри.

20:36 07.06.2023