16 днів проти насильства

3 25 листопада по 10 грудня у Беївському ліцеї було проведено акцію «16 днів проти насильства». Акція проводилась з метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми,гендерного насилля, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

17:40 11.12.2023

Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

Торгівля людьми – нагальна проблема сьогодення. Однією з форм порушення прав людини в сучасному світі є торгівля людьми і дітьми. Будь-яка особа може постраждати від торгівлі людьми, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

16:17 18.10.2023

Ти як? Ментальне здоров'я

10 жовтня відзначається День ментального (психічного) здоров'я, який має за мету нагадати про те, як важливо піклуватися про своє психологічне здоров'я.

07:42 11.10.2023

У Беївському ліцеї пройшов Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

У Беївському ліцеї завершився Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. В рамках тижня психологічною службою були проведені просвітницькі заходи, спрямовані на інформування здобувачів освіти про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за його вчинення. Учні детальніше ознайомилися з видами булінгу (цькування), мірою покарання, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту.

20:58 09.10.2023

День ненасильства – актуальна та важлива дата

Щорічно 2 жовтня відзначається Міжнародний день боротьби проти насилля. Мета цього дня – бажання затвердити культуру миру, терпіння, розуміння та ненасильства. У сучасному світі насильства та соціальної несправедливості, на жаль, дуже багато. Тому День ненасильства – актуальна та важлива дата.

15:10 02.10.2023

Цікавий світ психології

Уже стало доброю традицією ліцею щорічне проведення тижня психології. І це не випадково, адже психологія тісно пов’язана з усіма науками, вводить людину в цікавий світ таємного, внутрішнього життя особистості, стосунки з іншими людьми.

22:11 01.05.2023

Профілактика емоційного вигорання

Професія педагога – одна із тих, у якій емоційне вигорання та синдром «професійного вигорання» є найбільш поширеними. Дуже важливим є питання вивчення особливостей виникнення, розвитку, перебігу, а головне – запобігання виникненню синдрому «професійного вигорання». Саме тому в Беївському ліцеї практичним психологом була проведена година спілкування з профілактики емоційного вигорання педагогів «Профілактика емоційного вигорання». Психолог ознайомила учасників з такими поняттями як  «синдром  емоційного вигорання», його основними причинами та симптомами, створення умов для психологічного розвантаження педагогів, надання інформації про сучасні техніки і прийоми стабілізації емоційного стану педагогів. Цікавими були вправи «драже», «овації», «кошик сміття», які сприяли емоційному розвантаженню педагогів. Наприкінці кожен учасник по черзі дістав з «чарівної скриньки» передбачення – побажання на весь день.

19:15 05.03.2023

16 днів проти насилля

Ми живемо у світі де, на превеликий жаль, існує таке негативне явище, як насилля. Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Прояви насильства порушують права людини, принципи вільного та справедливого існування.

20:36 12.12.2022