16 днів проти насильства

Дата: 11.12.2023 17:40

3 25 листопада по 10 грудня у Беївському ліцеї було проведено акцію «16 днів проти насильства». Акція проводилась з метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми,гендерного насилля, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

Всі проведені заходи спонукали здобувачів освіти до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей) з інвалідністю, та поваги до волонтерів.

«Ставтеся до інших так, як би ви хотіли, щоб ставилися до вас».

#16днівпротинасилля

Ірина Масалітіна, практичний психолог