Стан розвитку учнівського самоврядування

У ліцеї створено 3 дитячі та юнацькі організації: 1-4 класів “Країна Барвінкова”, 5-7 класів “Країна Веселкова”, 8-11 класи “Рада Старшокласників”.

Учнівське самоврядування має таку структуру: Президент, радник, та Міністерства: освіти та науки; охорони здоров'я та порядку, волонтерів, спорту, дозвілля, прес-центр. Очолюють міністерства найактивніші учні класу, які входять до Ради Старшокласників.

Робота Міністерства охорони здоров’я полягає в проведенні різних спортивних акцій, турнірів, туристичних змагань і походів.

Міністерство культури та дозвілля організовує культурно-масові справи, організацією шкільних і класних вечорів, свят народного та шкільного календаря, розподіляє між класами та учнями доручення з підготовки цих заходів.

Міністерство освіти та науки надає допомогу в разі потреби учням, які мають незадовільні оцінки, залучає учнів до гуртків, надає допомогу вчителям в організації предметних тижнів, проводить заходи, направлені на підвищення якості знань учнів (предметні олімпіади, вечори, стінгазети, конкурси, огляди підручників) та ін.

Міністерство волонтерів допомагає одиноким літнім людям, ветеранам, інвалідам, учасникам АТО та ЗСУ, проводить доброчинні заходи.

Міністерство охорони здоров'я і порядку надає допомогу педагогічному колективу у вихованні свідомої дисципліни, дотриманні школярами Правил для учнів, контролює чергування класних колективів.

Створена система самоврядування сприяє згуртуванню шкільних колективів, розвитку суспільної думки, процесу соціалізації учнів, більш ефективному входженню в доросле життя.