Організація харчування

Нормативні документи

Аналізуємо норми й Порядок організації харчування в закладах дошкільної освіти (Світлана Нерянова, начальник відділу дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України)

Примірне чотиритижневе сезонне меню вихованців дошкільного підрозділу Беївського ліцею на зимовий період 2022 - 2023 навчального року

Про встановлення грошової норми вартості харчування в закладах дошкільної освіти на 2023 рік (Рішення виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради від 22.03.2023 № 23)

Платформа про здорове шкільне харчування

Як допомогти дітям полюбити корисну їжу

Майже всі батьки на певному етапі виховання своїх дітей мають вирішувати складні проблеми із відмовою від споживання здорової їжі, небажанням пробувати нові продукти і страви. Одночасно, звісно постає важка конкуренція із смаколиками, які широко рекламуються та їдять всі діти навколо.

23:55 28.02.2023

Які харчові звички мають бути у вашої дитини

Щоб дитина росла здоровою і не мала проблем зі здоров’ям, батькам варто формувати у них здорові харчові звички ще з малечку. Саме від батьків залежить, як дитина буде харчуватися в майбутньому, тому вони мають виховати здорові звички на все життя. Чим старшою стає дитина, тим частіше вона їстиме поза домом і контролювати ситуацію буде все складніше. Дослідження показують, що в сім'ях, де дорослі дотримуються правильного харчування і споживають їжу разом з дітьми принаймні тричі на тиждень, молодше покоління має більш здорову вагу, аніж ті діти, що їли вдома з татом і мамою не так часто.

19:54 22.02.2023