Методична скарбничка

Методичні рекомендації щодо здійснення освітньої діяльності з питань дошкільної освіти на період дії правового режиму воєнного стану

Щодо здійснення заходів захисту вихованців під час освітнього процесу в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуацій

Наші улюблені книжки

Перша українська аудіокнигарня ABUK пропонує безплатні книжки українською мовою для дітей різних вікових категорій у найкращій якості для смартфонів і планшетів. У брошурі пропонується дошкільнятам і молодшим школярам збірку віршів Сашка Дерманського в авторському виконанні. Прослухавши книжку, малюки зможуть відповісти на запитання та погратися (варіанти запитань і рухливих ігор додано).

00:19 26.02.2023

Які «тихі» ігри можна запропонувати дитині?

«Тихі» ігри є універсальними. Їх можна пропонувати як дітям молодшого шкільного віку, так і підліткам, навіть дорослим. Змінюючи образи, теми для обговорення тощо, ви можете їх адаптувати до конкретної цільової аудиторії. У будь-якому разі важливим є емоційно забарвлене спілкування, яке буде сприяти виникненню позитивних емоцій.

00:13 26.02.2023

Збірка "Дошкільникам про професії"

Збірка «Дошкільникам про професії» Демченко Марини Олександрівни містить вірші, загадки, прислів'я, оповідання для дітей дошкільного віку. Наведено список використаних джерел. Збірка стане у нагоді вихователям, батькам дітей дошкільного віку. У збірці також представлено розмальовки за темою «Професії».

19:27 11.02.2023

10 зимових занять на свіжому повітрі для дошкільнят

Якщо ви працюєте в дитячому садку, ви знаєте, що діти повинні чергувати заняття в класі і на свіжому повітрі. Дітям потрібно рухатися і проявляти активність навіть у зимовий час. І хоча зимові прогулянки не можуть бути такими довгими і різноманітними, як в іншу пору року, все ж вони можуть принести дітям велику користь. Під час таких прогулянок діти можуть задавати питання, які б не задали у теплу пору року (наприклад: «Куди діваються птахи і тварини взимку?», «З чого зроблений сніг» тощо). Ви можете розповісти дітям багато пізнавальних фактів про навколишню природу - і для цього вам достатньо просто вийти з ними на вулицю.

00:39 07.02.2023