НУМО - платформа розвитку дошкільнят

НУМО – це ваш помічник із розвитку дитини 3-6 років у садочку або вдома, розроблений залученими експертами ЮНІСЕФ та

Міністерства освіти і науки. На сайті є матеріали для батьків,

опікунів та вихователів, які разом щоденно докладають зусиль задля

гармонійного розвитку дошкільнят.

Ось що ви знайдете на цьому сайті:

Тут – дитячий садочок онлайн, анімаційні ролики про навички дошкільнят і корисні мультфільми, щоб діти розвивалися навіть в умовах призупинення освітнього процесу.

Тут – можна ознайомитись із вагомими 16 навичками, які важливо опанувати дитині 3-6 років. Кожна навичка містить прості й короткі поради для щоденної практики на 5 хвилин. До кожної навички є повчальне анімаційне відео.

Тут – інтерактивні тести для батьків та опікунів і пізнавальні матеріали для роботи з дошкільням удома.

Тут – тест для працівників садочків, який дасть змогу перевірити себе й визначити зони росту, а також бібліотека знань, що постійно оновлюється.