Здорове харчування

Платформа про здорове шкільне харчування

Чому під час війни важливо дбати про здорове харчування? На що варто звертати увагу та які продукти обирати?

П'ять простих порад, як привчити дитину менше їсти  солодощів.

Як організувати здорове і збалансоване харчування школярів під час дистанційного навчання.

Як допомогти дітям полюбити корисну їжу.

Нормативні документи

Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку (Постанова Кабінета Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305)

Примірне чотиритижневе сезонне меню сніданків дітей для учнів 1-11 класів Беївського ліцею на зимовий період (грудень-лютий) 2022 - 2023 навчального року

Примірне чотиритижневе сезонне меню вихованців дошкільного підрозділу Беївського ліцею на зимовий період 2022 - 2023 навчального року