Консультації для батьків

Чому більшості шестирічок важко адаптуватися до школи? Консультація для батьків

Початок навчання дитини в 1-му класі – складний і відповідальний етап у її житті. Адже відбувається дуже багато змін. Це не тільки нові умови життя та діяльності – це й нові контакти, нові стосунки, нові обов’язки. Змінюється все життя дитини: все підпорядковується навчанню, школі, шкільним справам і турботам. Звикання до школи – тривалий індивідуальний процес. Згідно зі статистикою, тільки 50% дітей адаптується до нових умов і вимог протягом півроку. Другій половині потрібно більше часу.

09:30 10.02.2023

В lego грати - розумними зростати

На іграх з конструктором Lego виросло вже не одно покоління дітей. Дану розвиваючу іграшку можна сміливо назвати найулюбленішою серед маленьких дітей. Та що вже там говорити, якщо навіть дорослі іноді дозволяють собі сісти на підлогу і, наче в дитинстві, почати будувати різноманітні конструкції.

21:56 06.02.2023