Всесвітній День Землі – найбільше міжнародне екологічне свято

22 квітня відзначається Всесвітній День Землі – найбільше міжнародне екологічне свято. Ця подія об'єднує людей планети заради охорони середовища і не могла залишитись без уваги діток і вихователів нашого садочка.

23:51 22.04.2024

10 квітня – День братів та сестер (відеоролик)

Дітки дошкільного підрозділу поділилися найгарнішими світлинами до Дня братів та сестер. Сестри та брати – це не просто наші рідні люди, це наша опора і підтримка у важку хвилину, наші самі вірні й віддані друзі, наш зв'язок зі світом дитинства і рідною домівкою.

23:08 10.04.2024

День здоров'я у дошкільному підрозділі (відеоролик)

8 квітня День здоров'я у дошкільному підрозділі розпочався з оздоровчої ранкової гімнастики. Протягом дня говорили з дітьми на тему корисної їжі і здорового способу життя, читали і розучували вірші, прислів'я і загадки про здоров'я. Також вихованці долучилися до флешмобу "Хочеш бути здоровим – роби зарядку".

17:06 08.04.2024

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги. Цей день привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книги в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незвіданий світ, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості.

21:58 02.04.2024

Вас вітають вихованці дошкільного підрозділу зі святом 8 березня! (відеоролик)

Вас вітають вихованці дошкільного підрозділу зі святом 8 березня! Шановні, дорогі, прекрасні, чудові жінки! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Бажаємо вам тепла і любові в серцях, відмінного здоров'я, приємних компліментів, дорогих подарунків, чудового настрою, прекрасного самопочуття і справжнього жіночого щастя. Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження. Ви – чарівні!

00:06 09.03.2024

"Малювання " пластиліном

Сьогодні наші дошкільнята "малювали" пластиліном... Пластилінографія – чудовий вид мистецтва, як засіб  розвитку дрібної  моторики рук, покращення стресостійкості,  розвитку творчих здібностей у дітей.

14:08 06.03.2024