Шановні батьки майбутніх першокласників 2022-2023 навчального року!

Дата: 20.04.2022 23:36

Прийом документів для зарахування дітей  до 1-го класу на 2022-2023 навчальний рік розпочнеться з 22 квітня 2022 року і триватиме до 31 травня 2022 року (відповідно до листа МОН України від 16.04.2022 № 1/4 202-22, на виконання рішення  виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради від 19.04.2022 № 43)

Для зарахування до закладу одному із батьків необхідно подати такі документи:

1. Заява встановленого зразка (Зразок за посиланням)

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Оригінал медичної довідки встановленого зразка форма – 086-1/0

4. Згода на обробку персональних даних батьків чи законних представників (Бланк за посиланням) та неповнолітньої дитини (Бланк за посиланням)

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини. Про що, зазначається у заяві.

Увага! Подання документів можна здійснити з використанням системи електронної реєстрації Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти або електронної пошти закладу beevoshkolna8@ukr.net у сканованому вигляді.

Територія обслуговування, закріплена за Беївським НВК:  с. Беєве, с. Куплеваха, с. Мельникове, с. Олещенкове. За бажанням батьків навчаються діти із сіл Кімличка та Московське.