І етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 24.04.2024 23:31

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, формування духовно багатої та фізично розвиненої особистості 23 квітня 2024 року в Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради на платформі Google Meet проводився І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

В конкурсах «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «В’язання вузлів» брали участь 6 козацьких роїв, 48 учасників з ЗЗСО Липоводолинської та Синівської ОТГ, а саме: Беївського, Липоводолинського, Берестівського, Байрацького, Синівського ліцеїв, Сухогруньської гімназії.

На підставі висновків журі Гри визначені переможці

в старшій віковій групі

І місце – козацький рій «Нащадки козаків» Беївського ліцею, керівник Головко В.М.

ІІ місце – козацький рій «Синівські козаки» Синівського ліцею, керівник Ралко Н.М.

ІІІ місце – козацький рій «Берест» Берестівського ліцею, керівник Шматко О.О.

ІV місце – козацький рій «Воля» Липоводолинського ліцею, керівник Дяченко М.М.

V місце – козацький рій «Роксолана» Байрацького ліцею, керівник Гапич В.М.

в середній віковій групі

І місце – козацький рій імені «Івана Богуна» Сухогруньської гімназії, керівник Тимошенко П.Я.

Для участі в обласному етапі Гри журі рекомендувало козацький рій «Нащадки козаків» Беївського ліцею.

За матеріалами групи "Будинок для дітей та юнацтва

Липоводолинської селищної ради"