Тиждень "Обережно: небезпека"

Дата: 05.04.2024 23:18

Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти в підготовці учнів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Необхідно озброїти учнів знаннями, уміннями та розумінням важливості збереження власного життя і здоров'я.

З метою підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, поведінки на дорозі та в побуті у Беївському ліцеї пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

У рамках тижня відбувалися найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді.

Ірина Масалітіна, педагог-організатор