Олімпійський урок

Дата: 22.09.2023 23:10

З метою пропаганди здорового способу життя серед учнів молодшої ланки 21 вересня 2023 року у Беївському ліцеї був проведений Олімпійський урок. Діти із задоволенням продемонстрували свої здібності із фізичної культури, вміло долали різні дистанції, залюбки брали участь у різноманітних естафетах, спортивних конкурсах, іграх, забавах. Зокрема, варто зазначити, що учні із задоволенням взяли участь у таких естафетах: "Стільчик", "Проведи першим м'яч", "Ходьба на руках", "Веселий потяг" та інші.Також із захватом відповідали на запитання вікторини "Ми  маленькі спортсмени". Діти були активні, старанні, завзяті. Отже, пріоритет здоровому способу життя  першооснова успіху дітлахів у дитинстві та у дорослому житті. Тому учні початкових класів Беївського ліцею із задоволенням взяли участь в іграх та забавах, приурочених спорту.

Людмила Гусак, класовод 2 класу