Гуманітарна ініціатива

Дата: 14.04.2024 22:54

Наша команда завітала до мальовничої та гостинної Сумщини. 12 квітня для учнів Беївського ліцею Липоводолинської селищної ради мобільними бригадами БП Гуманітарна ініціатива було проведено захід з психоемоційного розвантаження.

В рамках заходу діти мали можливість брати участь у різноманітних конкурсах та активностях, які спрямовані на розвиток їх творчості, спілкування та релаксацію. Такі активності є дуже важливими для забезпечення психічного здоров'я дітей, оскільки вони допомагають їм краще впоратися з наслідками стресу та емоційними перевантаженнями, особливо в умовах військового стану.

Захід відбувся в рамках проєкту «Багатосекторальна допомога та захист внутрішньо переміщеним особам, зміцнення охорони психічного здоров’я з застосуванням гендерно-орієнтованого підходу в Сумах та Полтаві, Україна», за виконанням Бюро гендерних стратегій і бюджетування та фінансуванням Farmacéuticos Mundi (FARMAMUNDI) та Principado de Asturias

За матеріалами благодійної організації "Гуманітарна ініціатива"