Учні ліцею вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2023 16:12

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учні ліцею мали змогу подумки переміститися в ту ніч з 25 на 26 квітня в той далекий 1986 рік, який змінив життя багатьох людей.

У житті українців Чорнобиль є незаживаючою раною, відлунням болю і втрат. Героїзм учасників ліквідації аварії на ЧАЕС врятував мільйони життів, врятував світ. Завдяки подвигу ліквідаторів тієї страшної техногенної катастрофи мільйони людей отримали можливість радіти життю, працювати, ростити дітей, дбати про майбутнє.

Вічна пам’ять тим, хто загинув у боротьбі з ядерною стихією, хто пішов із життя через підірване здоров’я.

Ірина Масалітіна, педагог-організатор