Учень 8 класу Которов Павло став лауреатом обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів»

Дата: 15.12.2023 21:59

З метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу у жовтні 2023 року в заочному форматі було проведено обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів».

Учасники конференції презентували результати пошуково-дослідницької діяльності за напрямами Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», соціально-освітнього проєкту «Зберігаємо історію – творимо майбутнє». Здобувачі освіти досліджували невідомі сторінки історії рідного краю, долі учасників військових конфліктів ХХ-ХІ сторіч, видатних земляків, історико-культурну спадщину Сумщини, що зазнала руйнувань під час російського вторгнення; перемоги та здобутки українського народу в історії російсько-українського протистояння; героїчні постаті військових і цивільних (волонтерів, рятувальників, медиків, журналістів, комунальників, освітян та ін.) у російсько-українській війні.

Серед 76 учасників Конференції був учень 8 класу Беївського ліцею Которов Павло (керівник Валюх Т.Д.), який став лауреатом та був відзначений сертифікатом учасника конференції, а Тетяна Дмитрівна – подякою за якісну підготовку учасника.

За матеріалами сайту Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області