Історичні паралелі: зрошені кров'ю сторінки історії

Дата: 07.10.2023 21:39

Злочини, як і трагедії, не мають терміну давності. Особливо, коли трагедія народів пов’язана зі злочинами людиноненависників. Згадати трагічні події кінця вересня 1941 року в Бабиному Яру і порівняти ті події з подіями війни теперішньої зібралися учні 6-7 класів Беївського ліцею. Інформація від учителя історії Головка В.М., моторошні кадри документальної кінохроніки окупованого Києва і місця розстрілу мирних громадян відгукнулися болем у серцях учнів. Про це говорили і на уроках історії у 9-11 класах. І логічним став висновок про схожість дій окупантів 1941 і 2022 років: геноцид – знищення народу за національною ознакою. Так, змінюються злочинці, але не змінюються їх злочини і, на жаль, залишаються зрошеними кров'ю сторінки історії.

Володимир Головко, учитель історії