Театральний фестиваль «Маски Мельпомени» (відео вистави)

Дата: 12.02.2024 21:32

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, популяризації театрального мистецтва в січні 2024 року в Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради в дистанційному форматі проводився І етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «Театральне мистецтво» – «Маски Мельпомени».

У Фестивалі брали участь 4 театральні колективи, 46 учасників, з трьох закладів освіти Липоводолинської та Синівської ОТГ, а саме: Липоводолинського, Беївського, Синівського ліцеїв та БДЮ. Виступи колективів вразили своєю емоційністю, достатнім рівнем виконавської майстерності, костюмами, вмінням розкрити свої режисерські задуми, артистично передати образи казкових персонажів, літературних героїв.

У Фестивалі в номінації «Драматичний театр» брав участь театральний колектив «Smile» Беївського ліцею. Наші вихованці здобули ІІ місце.

Вітаємо наших артистів!

За матеріалами групи у Facebook Будинок для дітей та юнацтва