НОВОРІЧНІ КОМПОЗИЦІЇ

Дата: 16.12.2020 21:20

Усі ми з нетерпінням чекаємо новорічних свят, намагаємось створити в своїй оселі атмосферу загадковості та чарівності. Не останню роль при цьому відводимо ялинці, не задумуючись, скільки зелених красунь знищуємо. Адже будинок можна прикрасити новорічними композиціями та оригінальними прикрасами. Коли ви бачите такі прикраси в журналах, то здається, що їх можуть виготовити тільки професійні дизайнери, але насправді це не так - зробити новорічну композицію не дуже складно. Це з успіхом доводять учні нашого навчального закладу!

З 14 по 16 грудня  у НВК відбулася виставка-конкурс новорічних композицій, активну участь в якій взяли учні 1-10 класів.  Всі роботи вирізняються яскравими кольорами та креативними рішеннями, адже вони виготовлені не тільки з природнього матеріалу, аще й із незвичних матеріалів
Ця виставка викликала жвавий інтерес учнів, батьків, вчителів і створила святковий настрій та атмосферу напередодні Новорічних свят.
Дякуємо усім дітям та батькам за активну участь у створені  новорічних композицій.