Весна...

Дата: 07.03.2023 21:02

У Беївському дошкільному підрозділі сьогодні діти зустрічали свято весни та мами. Мама… Наймиліше слово на землі. У мами ніжні ласкаві руки, добре і чуйне серце. Матусина любов, мов сонечко, зігріває нас усе життя. І невипадково свято жінок відзначають на весні, коли пробуджується природа від зимового сну. Весна схожа не тільки на маму, а й на бабусю. Скільки в сонечка промінців, стільки ж у бабусі тепла і ласки.

Свято для дітей  це завжди казка, сповнена позитивними емоціями та яскравими враженнями, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси.

На святі звучали пісні про маму, бабусю, компліменти від маленьких джентльменів. Свято пройшло у доброзичливій атмосфері, а результатом стали дитячі посмішки та подарунки для мам.