У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнавай

Дата: 25.12.2023 20:32

Тиждень народознавства "У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнавай" пройшов у ліцеї. Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них - світовідчуття та світосприймання нашого народу.

Протягом тижня педагоги ознайомили учнів з традиціями українців, поглибили знання про звичаї та обряди, виховували у дітей бажання любити свою державу Україну, шанувати, зберегти та примножити традиції нашого народу.

Багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати, щоб не перервався зв'язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу.

Ірина Масалітіна, педагог-організатор