І етап захисту науково-дослідних робіт учнів – членів МАН

Дата: 15.01.2024 19:46

12 січня 2024 року Будинком для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради було організовано проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Захищали роботи 17 учасників з Беївського, Липоводолинського та Синівського ліцеїв по дев’яти відділеннях.

Учениця 10 класу нашого закладу освіти Конар Сніжана представила роботу на тему «Сало Іван Іванович – господарник, благодійник, людина» (керівник – учитель історії Головко В.М.), а учениця 11 класу Ревенко Дарина – роботу на тему ''Особливості вживання англіцизмів у соціальних мережах та їх вплив на сучасний молодіжний сленг'' (керівник – Валюх Т.Д.).

За результатами підсумків журі Сніжана зайняла І місце, а Дарина – ІІ місце.

Конар Сніжана візьме участь у ІІ (обласному ) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у лютому місяці у місті Суми.

Вітаємо наших переможців та їх наукових керівників! Так тримати!

Ірина Головко, учитель математики та інформатики