Якщо хочеш бути здоровим

Дата: 08.04.2023 19:23

Великий педагог В. Сухомлинський писав: "Я не боюся ще й ще раз повторити: турбота про здоров'я – це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили".

Вихователі Беївського дошкільного підрозділу вважають, що навчити дитину змалечку берегти своє здоров'я – завдання не лише педагогів, а й батьків. На думку працівників закладу дуже важливо з раннього дитинства сформувати валеологічний світогляд. Необхідно викликати у дітей прагнення зберігати і зміцнювати своє здоров'я, переконати у тому, що здоров'я кожного значною мірою залежить від кожного з нас.

У Всесвітній день здоров'я вихователями була проведена бесіда з дітьми "Якщо хочеш бути здоровим". Під час прогулянки діти грали в гру "Рухайся-завмри".