Життя це скарб - бережіть його!

Дата: 28.04.2024 19:22

Цивільний захист – це важлива складова національної безпеки кожної країни, особливо актуальна в контексті зростання глобальних та локальних загроз. День цивільного захисту у школах є важливою подією, яка спрямована на навчання дітей правилам безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях. Цей день дозволяє школярам краще зрозуміти значення цивільного захисту та навчитися основам самозахисту.

Для вихованців початкових класів Беївського ліцею були організовані рольові ігри з ОБЖД, вікторина, квест-гра "Правила безпечної поведінки знай, сам собі допомагай". Також діти переглянули відео ролик "Безпека мого життя". Згадали правила поведінки з вибухонебезпечними предметами та розглянули макети діючих вибухових предметів. І вкотре діти пригадати з "Патроном" алгоритм дій під час повітряної тривоги.

Отже, щоб бути завжди готовими і правильно діяти в різних ситуаціях і проводиться День Цивільного захисту населення, щоб вміти запобігати лиху, врятувати себе і допомогати іншим у разі небезпеки.

Тетяна Заступ, класний керівник 3 класу