Математика – цариця всіх наук

Дата: 10.02.2024 17:44

З 5 по 9 лютого у Беївському ліцеї був проведений тиждень математики під гаслом «Математика – цариця всіх наук». Учні брали участь у конкурсах, вікторинах, квесті та математичному марафоні.

Десятикласники взяли активну участь у конкурсі «Як би я жив без математики?». Були навіть і думки, що математику знати не потрібно. Наводилися цілком аргументовані приклади. Проте більшість дітей підтримали важливість математичної науки.

Учні 9 класу розповіли про практичне значення математики у повсякденному житті: виготовлення Великодніх писанок, оформлення інтер’єру будинку чи кімнати.

Особливо сподобалися дітям дослідження, пов’язані із «золотим перерізом». Дівчата із захопленням переконували друзів, що їх тіла мають ідеальні пропорції і навіть влаштували своєрідний флешмоб – хто має найідеальніші форми згідно характеристик «золотого перерізу».

Семикласники здійснили цікаву і корисну подорож у країну «Математика».

Учні 6 класу під час проведення математичного казкового квесту в онлайн режимі «відкривали двері до підземелля», «ходили віртуальним містком», «знищували чари».

Учні 5-8 класів долучилися до відеовікторини «Я люблю математику», переможцем якої став учень 7 класу Ревенко Дмитро.

Хоча життя внесло свої корективи і довелося переважно працювати онлайн, тиждень математики пройшов цікаво та корисно.

Ірина Кубінець, учитель математики