Підкорення шахового олімпу

Дата: 09.02.2024 17:38

Шахи – це пам’ять, логіка, стратегія і тактика. Недарма на батьківщині шахів, у Індії, цією грою цікавилися воєначальники. А у нашій Липоводолинській громаді юні любителі цієї інтелектуальної гри довгі роки не мали можливості показати свої здібності. І ось, нарешті, це сталося – пройшов І етап змагань з шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти Липоводолинської громади. Честь Беївського ліцею захищала команда у складі Іванової Єлизавети, учениці 9 класу, Гурінчука Дениса, учня 8 класу і п’ятикласника Яковенка Максима.

Дуже приємно, що наші вихованці стали переможцями у своїх вікових категоріях – це Яковенко Максим та Іванова Єлизавета. Більше того, Ліза буде захищати честь нашої громади у м. Суми. Гурінчук Денис серед дев’яти учасників став п’ятим.

Вітаємо наших переможців і всю нашу шахову команду!

Молодці!

Бажаємо нових спортивних перемог!

Ірина Головко, учитель інформатики