"Нащадки козаків" - переможці І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура»

Дата: 30.04.2023 17:13

З  метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, формування духовно багатої та фізично розвиненої особистості 27 квітня 2023 року в Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради проводився І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в номінації «Відун» та «Рятівник». В змаганнях брали участь 7 козацьких роїв закладів загальної середньої освіти Липоводолинської та Синівської ОТГ, а саме: Беївського, Липоводолинського, Берестівського, Байрацького, Синівського, Саївського ліцеїв.

У старшій віковій групі честь Беївського ліцею захищав рій «Нащадки козаків». На підставі висновків журі Гри наші вихованці зайняли І місце.

Щиро вітаємо наших учнів з впевненою перемогою! Бажаємо нових здобутків!

Слава Україні!