Дата: 21.11.2022 16:10

З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах в умовах воєнного стану, узагальнення і удосконалення знань з безпеки дорожнього руху в Беївському ліцеї з 14 по 20 листопада 2022 року було проведено тиждень безпеки дорожнього руху.

В рамках тижня педагогами були проведені години спілкування, бесіди, ігри-вікторини, сюжетно рольві ігри, перегляд тематичних відео та презентацій.

Під час проведених заходів учні повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, правила поведінки у разі надзвичайних ситуацій та у разі виявлення мінно-вибухових предметів. 18 листопада 2022 року в закладі проведено єдиний національний урок "Безпечна дорога додому" в рамках проєкту "Безпечна країна".

Матеріал підготувала Ірина Масалітіна, практичний психолог ліцею.