A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Беївський ліцей
Липоводолинської селищної ради Сумської області

Тиждень протидії булінгу!!!

Дата: 18.09.2020 15:49
Кількість переглядів: 128

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми відносно один одного.  З метою попередження булінгу, а саме жорстокості та насильства серед підлітків, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі;ознайомлення педагогічних працівників з поняттям, формами та структурою булінгу; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.

         У рамках Всеукраїнського тижня протидії боулінгу упродовж 14 – 18 вересня в Беївському НВК були проведені заходи з теми «Зупинимо булінг разом». Класні керівники провели бесіди «Добро починається  з тебе», «Не будь жорстоким», «Як зберегти дружбу», та виставку малюнків «Діти проти насилля.  Практичний психолог розробила рекомендації, пам’ятки та буклет яі допоможуть краще розпізнати та не стати жертвою боулінгу, провела годину спілкування «Кібербулінг!Який він». Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі , мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу. Соціальним педагогом проведено тренінг «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» учні дізналися про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися  про свої права та обов’язки. Протягом тижня в шкільному коридорі транслювалися тематичні відеоролики та презентації.

         Кожен повинен почувати себе захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом. Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора