Дата: 09.11.2020 14:45

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.

Заклятий для сусіднього хижацтва.

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства.

П.Куліш

9 листопада - День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.

Традиційно у Беївському НВК, відбулися заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Ще зранку в навчальному закладі панувала особлива атмосфера національної єдності, оскільки учні та педагоги були одягнуті у вишиванки.

Учителі разом із учнями долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Його писали усі охочі і небайдужі до української мови - вся країна.

Бібліотекар школи презентувала для учнів школи виставку «Моє диво калинове, кохана українська мово».

Такі свята гартують усіх нас на шляху зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові. Чудовий настрій, любов до рідного краю, гордість за свою мову і народ відчули учні в цей день і понесли це в свої сім'ї та домівки.