Як святкують Великдень у моїй родині

Дата: 25.04.2022 13:59

Учні 2 та 4 класу долучилися до проєкту «Як святкують Великдень у моїй родині». Кожен розповів історію святкування цього свята в своїй родині. Відомості узагальнили класні керівники, підкріпивши почуте фотоматеріалами.

Великдень  одне з найулюбленіших свят у кожній родині. Зазвичай ми починаємо готуватися до його святкування заздалегідь, десь за тиждень до його настання.

Після прибирання ми починаємо приготування до святкового столу. Кожна мама завжди пече святкові паски. Ці паски виходять дуже ніжними, смачними та повітряними. Діти теж взяли  участь у приготуванні пасок. В їх обов’язки входить підготовка паперу для випічки. Необхідно було нарізати її за розмірами банок, в яких будуть випікатися паски. Також  необхідно підготувати родзинки та цукати. У родзинок необхідно обірвати хвостики й промити їх водою.

Прикрасою святкового столу є фарбовані яйця. Як варіант, замість фарби можна наносити на них різнокольорові наліпки.

Оскільки Великдень знаменує собою закінчення Великого посту, завжди готуємо на це свято м’ясні страви.

Всі члени  родини збираються за столом і починають святкувати після спільного відвідування церкви.

Матеріал підготували Марюха Л.В., Гусак Л.О., учителі 2 та 4 класів