A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Беївський ліцей
Липоводолинської селищної ради Сумської області

Тиждень безпеки життєдіяльності

Дата: 30.04.2021 13:26
Кількість переглядів: 32

Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки,безпечного поводження вдома,на вулиці,біля водоймища та дотримання правил у повсякденному житті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил безпеки в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях у Беївському НВК було проведено тиждень безпеки життєдіяльності «Наша безпека – в наших руках».

У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи : вікторина, квес,сюжетно рольва гра, брейн-ринг,онлайн заняття, онлайн бесіди,перегляд повчальних відео,розроблено та розповсюджено пам’ятки для батьків.

  Усі заходи, які проходили в рамках тижневика сприяли усвідомленню значення безпеки життєдіяльності дітей, допомогли дітям, узагальнити свої знання про вміння діяти у надзвичайних ситуаціях  та про значення здоров’я і безпеки в житті людини.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора