The Day of native village / День рідного села

Дата: 16.02.2024 13:11

У четвер  учасники тижня англійської мови мали такий план заходів:

1.Sight-seeing tour. Excursion around the village  "Beyеvo is a nice village" (Екскурсія «Беєве – красиве село»).

2. Designing  and making a leaflet about our village for tourists and guests of Beyеvo.. (Проєктування та створення англомовного буклета про Беєве для туристів і гостей села).

3. Presentation of composition (Презентація твору) «My Motherland: the place where I live/ the place I love the most».

Результатом діяльності старшокласників став  англомовний буклет про Беєве для туристів і гостей села, який тепер є візитною карткою нашого краю.  Серед учнів, які писали твір про рідне село, найкращим виявився твір учениці 11 класу Ревенко Дарини. Вона отримала почесне право бути англомовним екскурсоводом віртуальної подорожі "Beyеvo is a nice village"