Ми мріємо про мирне дитинство

Дата: 01.06.2023 12:57

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди. Цей день набуває особливого значення, адже на превеликий жаль, і в Україні є діти, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства і мирного неба над головою!

Сьогодні в дошкільному підрозділі Беївського ліцею відбулося урочисте відкриття табору «Мальва». Діти ознайомилися з правилами поведінки в таборі та інструктажем з техніки безпеки. Вихованці із задоволенням малювали на асфальті «Подорож по країні мрій», грали в рухливі та дидактичні ігри.

Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам миру, міцного здоров’я, щастя.

Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

Аліна Ткаченко, вихователь