Подарунки для дітей

Дата: 15.01.2024 11:04

Шановні батьки!

Колектив, діти нашого садочка щиро вдячні Вам за активну співпрацю за розуміння та підтримку, за те, що незважаючи на теперішній важкий час ви допомагаєте нам покращити умови для наших діток, що не залишаєтесь осторонь у вирішенні проблемних питань у закладі! Щира подяка всім батькам за допомогу у придбанні іграшок, розвивальних навчальних посібників для діток.

Саме у нашому дошкільному підрозділі в атмосфері любові, добра та розуміння зростають наші діти. Колектив дитячого садка робить все можливе для того, щоб нашим діткам було затишно і по-домашньому тепло, щоб вони отримали необхідні знання, розвивали свої здібності і впевнено йшли далі.

Ми бажаємо Вам величезного терпіння, мудрості, сили і наснаги у справі виховання та навчання ваших діток. Тому, що діти - наш найдорожчий скарб, наша радість, наша гордість і майбутнє нашої держави.

Бажаємо Вам здоров’я, сімейного благополуччя, мирного неба, успіхів і фінансового процвітання!

Дар'я Мельник, вихователь

я